Image

Arçelik Buzdolabı Servisi

Arçelik montaj – arıza servisi olarak Avrupa yakasında  hizmet veren kuruluşumuz, Arçelik’in özel yetkili merkezi olup, cihazlarınızın sabitlenme işlemini markanın belirlemiş olduğu yüksek standartlar dahilinde yapmaktadır.

Arçelik Montaj – arıza Servisi geçmişten bugüne edinmiş olduğu tecrübe ile siz değerli Arçelik kullanıcılarına güvenlik garantili montaj hizmeti vermektedir. Destek talebinizin akabinde adresinize gelerek ücretsiz alan keşfi yapan merkezimiz, sahip olduğunuz ürün için uygun yerin belirlenmesinin ardından sizlerinde onayını alarak sabitleme işlemini yapar. Uygulamanın her aşamasında güvenlik esaslarından ve estetik kaygılardan taviz verilmez.

Avrupa Yakasında da; Bağcılar, Bakırköy, Beylikdüzü, Beşiktaş, Bayrampaşa, Başakşehir, Bahçelievler, Esenler, Fatih, Güngören, Esenyurt, Gaziosmanpaşa, Şişli, Eyüp, Avcılar, Kağıthane, Beyoğlu,  Zeytinburnu, Küçükçekmece, Sarıyer başta olmak üzere; tüm ilçelere ve bu ilçelerde bulunan tüm semtlere servis hizmetimiz bulunmaktadır. Arkanıza yaslanıp, garantili ve profesyonel hizmetin keyfini yaşamak istiyorsanız lütfen bizi arayın… Firmamız 7/24 özel servis hizmeti vermektedir.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>